شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
قوانین و مقررات
صفحه اصلی > ویژه ها > قوانین و مقررات 

قوانین،مقررات و شرایط استفاده از خدمات وب سایت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

برخی نکات مهم پیش از بازدید:

تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سراسرنمای مقاومت در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 17 و روزهای جمعه و تعطیلات رسمی از ساعت 11 صبح تا 17 آماده بازدید علاقمندان می باشد.

ضمناً با توجه به اینکه اکثر بازدید های صبح گروهی می باشد عدم مراجعه برای بازدید های انفرادی در صبح موجب امتنان است هماهنگی اولیه به صورت تلفنی صورت پذیرد.

 

 

راه های دسترسی

 

 

اطلاعات تماس:

شماره هاي تماس: 88657026 ده خط

ميدان ونک - بزرگراه شهيد حقاني - انتهاي خيابان سرو - روبروي پارک طالقاني

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

 

تماس با معاونت ها معاونت فرهنگي

داخلي: 8411

داخلي: 8417

پست الکترونيک:

art@iranhdm.ir

مديريت روابط عمومي

داخلي: 8366

داخلي: 8367

فکس: 88657016

pub@iranhdm.ir

پشتيباني وب سايت

داخلي: 8483

پست الکترونيک:

فکس: 88657016

support@iranhdm.ir

 

تعهدات موزه :

– ارائه مناسب  و منطبق با سفارش

– پیگیری سفارشات

– عدم سوء استفاده از اطلاعات مشتریان و یا قرار دادن آن در دسترس دیگران

– فراهم بودن محیطی امن طبق تعهدات و تحت نظارت بانک جهت خرید آنلاین

– منطبق بر ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک در ﻫﺮﻣﻌﺎﻣﻠـﻪ از راه دور ﻣﺼـﺮف ﻛﻨﻨـﺪه باید حداقل ۷ روز کاری برای اﻧﺼﺮاف از ﻗﺒﻮل ﺧﻮد ﺑﺪون ﺗﺤﻤﻞ ﺟﺮﻳﻤﻪ و ﻳﺎ اراﺋـﻪ دلیل داشته باشد در زﻣﻴﻨﻪ ﻛﺎﻻ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺗﺤﻤﻴﻠﻲ ﺑﺮ ﻣﺼﺮف ﻛﻨﻨﺪه، ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺑﺎزﭘﺲ ﻓﺮﺳـﺘﺎدن ﻛـﺎﻻ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑـﻮد. (کالا باید سالم و دست نخورده تحویل گردد)

خریدار متعهد می گردد:

– زمان بازدید گروهی  خود را از طریق روابط عمومی رزرو کند

– در صورت انصراف از سفارش، پیش از ارسال کالا به سرعت مسئولین سایت را از طریق شماره های تماس مطلع گرداند.

– اطلاعات نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس ، کد پستی و آدرس خود را صحیح وارد نماید در غیر این صورت هر گونه مسئولیتی بر عهده وی خواهد بود.

– وجه مورد نظر را کامل و صحیح و بدون کسری واریز نماید.

 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است