شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
نمایشگاه خودروی شهدای هسته ای
صفحه اصلی > درباره موزه > معرفي موزه > نمایشگاه خودروی شهدای هسته ای 

 

در سال های اخیر همراه با اوج گرفتن فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران و در پی آن مذاکرات هسته ای بین ایران و کشورهای غربی، دشمنان پیشرفت و توسعه ی کشور، دلزده از مذاکره به ترور روی آوردند و توسط سیستم های اطلاعاتی موساد و سیا، چهار دانشمند سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی را به شهادت رساندند و دکتر فریدون عباسی، رئیس وقت سازمان را در تروری نافرجام مجروح نمودند.
هجدهم بهمن ماه سال 1392 در مراسمی که با مشارکت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  و سازمان انرژی اتمی و با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی برگزار شد، از خودروهای شهدای هسته ای رونمایی و از خانواده های معزز شهدای سازمان انرژی اتمی تجلیل شد. 
خودروی شهیدان شهریاری، علیمحمدی و احمدی روشن و دکترعباسی، در محوطه ی باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و در فضایی که به منظور حفاظت از آنها ساخته شده است، قرار گرفته اند و عموم رهگذران و بازدیدکنندگان موزه به صورت رایگان می توانند از این سند تروریسم صهیونیستی دیدن فرمایند. گفتنی است، شهید رضایی نژاد نیز توسط گلوله مستقیم به شهادت رسیده است.
 
برای اطلاعات بیشتر درباره شهدای هسته ای بر روی نام آنها کلیک کنید؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است