شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
عملیات های زمینی
صفحه اصلی > تاريخ دفاع مقدس > عملیات ها > عملیات های زمینی 

 عملیات های زمینی
ام الحسنین(ع)
امام علی(ع)
امام مهدی(عج)
بازی دراز
بدر
بیت المقدس
بیت المقدس 2
بیت المقدس 3
بیت المقدس 4
بیت المقدس 5
بیت المقدس 6
بیت المقدس 7
پل نادری
تحریرالقدس
تکمیلی کربلای 5
توکل
ثارالله(ع)
ثامن الائمه(ع)
حسین بن علی(ع)
خیبر
رجایی و باهنر
رمضان
سوسنگرد
شهید غیور اصلی
شهید مدنی
شیخ فضل الله نوری
ضربت ذوالفقار
طریق القدس
ظفر 1 (نامنظم)
ظفر1(ایذایی)
ظفر2(نامنظم)
ظفر 3 (نامنظم/ایذایی)
ظفر4
ظفر 5
ظفر6
ظفر7
عاشورا
عاشورای 1
عاشورای 2(محدود)
عاشورای 3
عاشورای 4
فتح 1
فتح 2
فتح 3
فتح 4
فتح 5
فتح 6
فتح 7
فتح 8
فتح 9
فتح 10
فتح المبین
فرمانده کل قوا خمینی روح خدا
قادر
قدس 1
قدس 2
قدس 3
قدس 4
قدس 5
کربلای 1
کربلای 2
کربلای 3
کربلای 4
کربلای 5
کربلای 6
کربلای 7
کربلای 8
کربلای 9
کربلای 10
کوی ذوالفقاری
محرم
محمد رسول الله(ص)
محور شحیطه
محور شوش دانیال
محور کرخه دزفول
مرصاد
مسلم بن عقیل
مطلع الفجر
مولای متقیان
نصر
نصر 1
نصر 2
نصر 3
نصر 4
نصر 5
نصر 6
نصر 7
نصر 8
نصر 9
والفجر مقدماتی
والفجر 1
والفجر 2
والفجر 2(مرحله دوم)
والفجر 3
والفجر 4
والفجر 5
والفجر 6
والفجر 7
والفجر 8
والفجر 9
والفجر 10

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است