شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > هنر، بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

هنر، بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است

جلسه مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با سربازان موزه، صبح دیروز در سالن جلسات ساختمان شهدا  برگذار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، دکتر جعفری بعد از توضیح در رابطه با اخلاص در جبهه ها و اقتدار امروز جمهوری اسلامی  ایران، گفت: امروز که کتاب خوانی کم شده، هنر بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و مجموعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، محلی است که ایثار و گذشت رزمندگان را منعکس میکند. خدا ما را عاقبت به‌خیر کرده که بتوانیم تابلوی مناسبی از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای نسل جوان خلق کنیم.

 وی در ادامه خطاب به سربازان موزه افزود: شما سربازان موزه علاه بر تجربه میتوانید ثواب کسب کنید، با نگاه خیرخواهانه و خلاق کمک کنید که موزه رشد بیشتر و مخاطب بیشتری داشته باشد. مدتی که اینجا هستید از خودتان یادگاری بجا بگذارید، چیزی که بهش ببالید، زحمات شما اینجا صدقه تلقی می‌شود و صدقه جاریست.

جعفری تصریح کرد: استودیو برای کسانی که در حوزه‌ی رسانه فعالیت می‌کنند در حال فراهم شدن است  و ما قادر به ضبط برنامه ‌های تلویزیونی خواهیم بود. به دنبال این هستیم تا هفته‌ای یکی، دو شب اذان مغرب از استدیو اینجا پخش شود و در حوزه‌ی مستند سازی بسیار فعالیت خواهیم داشت.

در ادامه این جلسه سربازان نظرات و مشکلات خود را مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدص درمیان گذاشتند و ایشان نیز به ارایه راه‌حل برای رفع مشکلات سربازان پرداخت.


١٢:٠٠ - پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٨١    /    تعداد نمایش : ٢٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است