شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > باید از تمام ظرفیت‌های فضای‌مجازی بهره برد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

باید از تمام ظرفیت‌های فضای‌مجازی بهره برد

شبکه‌های‌اجتماعی و فضای‌مجازی در کنار تهدید بودن، می‌توانند فرصت نیز باشند و باید از تمام ظرفیت‌های آنها برای مقابله با تهدیدها به‌خصوص در زمینه فرهنگی و اجتماعی، به نحو احسنت استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه انقلاب‌اسلامی و دفاع‌مقدس؛ با همکاری سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، چهارمین جلسه نشست تخصصی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با حضور دکتر امین اسدی، دوشنبه 15 مردادماه برگزار شد.

دکتر اسدی در این جلسه ضمن بررسی شبکه‌های اجتماعی مختلف، گفت: شبکه‌های اجتماعی هنگامی بوجود می‌آیند که ساختاری از گره‌های مرتبط با هم شکل می‌گیرند. هر گره یک فرد، گروه و یا سازمان است که مجموعه‌ای از افراد در کنار هم به آن شبکه اجتماعی شخصیت می‌بخشند. از جمله این شبکه‌های اجتماعی می‌توان به گوگل پلاس، فیس بوک، توئیتر و سایر پلتفرم‌های مشابه که ابزارهای دیجیتال را می‌سازند، اشاره کرد.

وی در ادامه گفت: باید بدانیم این ابزارها چه تاثیرگذاری‌های متفاوتی دارند. این نکته حائز اهمیت است که چرا باید از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنیم. باید با استفاده از این ابزارها که از غرب آمده، بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و تاثیرگذاری در کشور حتی منطقه داشته باشیم. این فعال حوزه فضای‌مجازی اضافه کرد: ما باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشیم و به نتایج مثبتی برسیم. در فضای مجازی باید اهداف را محدود کنیم تا بتوانیم بهتر بروی آنها کار کنیم در غیر اینصورت هیچوقت نمی‌توان تاثیرگذار بود.


١٣:٥٨ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٧٠    /    تعداد نمایش : ٢١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است