شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > سردار کارگر؛ اگر جنگی اتفاق افتد، بازنده میدان آمریکا و اسرائیل خواهند بود
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

سردار کارگر؛ اگر جنگی اتفاق افتد، بازنده میدان آمریکا و اسرائیل خواهند بود

سردار دکتر بهمن کارگر در جمع مسئولان استانداری و شورای شهر قم، گفت؛ به هیچ وجه اسرائیل و آمریکا با ایران جنگ نخواهند کرد و آنها از توان نظامی کشور خبر دارند. در صورتی که جنگی رخ دهد بدون شک بازنده میدان، اسرائیل و آمریکا خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ استاندار قم و جمعی از مسئولان شهری این استان، دوشنبه 15 مرداد 1397 از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بازدید بعمل آوردند. این هیئت بعد از بازدید جامع از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، در جلسه ای با حضور دکتر علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس و سردار بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، مراحل و روند پروژه ساخت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم را بررسی کردند.

علی اصغر جعفری در این جلسه ضمن خوشامدگویی به حاضران، گفت: حضور استاندار و مسئولان قم در موزه، علاوه بر اینکه برای مجموعه ما سازنده است، می تواند در روند ساخت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم نیز بسیار کمک کننده باشد. در این مجموعه سعی شده ارزش های دوران جنگ در قالب هنری و جذاب برای جوانان ارائه شود. خوشبختانه امروز ظرفیت های خوبی ایجاد شده و مردم مرتب از این مجموعه بازدید بعمل می آورند. وی در ادامه گفت: ما امسال پنج بخش جدید به موزه اضافه خواهیم کرد. موزه انقلاب اسلامی، مقاومت، زنان، کودکان و تهران بخش های جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خواهند بود. جمع کثیری از هنرمندان در زمینه ساخت سناریوی این بخش ها فعالیت می کنند که ما می توانیم برای کمک به پروژه قم، آنها را در اختیار شما قرار دهیم.

مدیر عامل موزه ضمن اشاره به افزایش موزه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سطح کشور، گفت: با کمک سردار کارگر تعداد موزه های کشور در سال جاری به 15 عدد افزایش خواهد یافت و تا افق 1404 نیز هر استان یک موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خواهد داشت.

در ادامه این نشست رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، گفت: در 200 سال گذشته، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تنها بخش موفق و قابل افتخار کشور بوده است و این ارزش بالای آن دوران را مشخص می کند و در جلسه ای، رهبری نیز به این موضوع اشاره نمودند.  وجود امام خمینی بسیار مقدس است و با گذشت زمان عظمت امام راحل نیز بیشتر نمایان می شود. دفاع‌مقدس الگویی است که امام آن را ایجاد کرد و بعد به مدلی کامل تبدیل شد.

سردار کارگر در ادامه گفت: بعد از انقلاب در همه زمینه ها رشد داشتیم و از لحاظ علمی به جایگاه بالایی در منطقه رسیده ایم. در زمان جنگ همه چیز از جمله سیم خاردار وارد می شد اما اکنون از لحاظ توان نظامی به جایی رسیدیم که قدرت ها بزرگ به هیچ وجه توان ذقابت با ما را نخواهند داشت.  به هیچ وجه اسرائیل و آمریکا با ایران جنگ نخواهند کرد و آنها از توان نظامی کشور خبر دارند. در صورتی که جنگی رخ دهد بدون شک بازنده میدان اسرائیل و آمریکا خواهند بود.

وی در ارتباط با موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: این موزه نشان دهنده فرهنگ دفاع مقدس است و باید از تمام ظرفیت های آن بهره برد. قم مهد انقلاب اسلامی است و موزه این استان باید بعنوان اولویت و سرآمد همه موزه ها باشد. در پروژه موزه قم وظیفه ما کمک به استان است و از هیچ کمکی چشم پوشی نخواهیم کرد.

در این جلسه حاضران ضمن تشکر از تدارک برنامه، به بیان نظرات و مشکلات خود پرداختند.


١٦:٣٢ - دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است