شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > " وقت معلوم" در بوته نقد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

" وقت معلوم" در بوته نقد

دومین نشست ادبی از سلسله نشست های تخصصی  نقد كتاب با عنوان "سه شنبه های کتاب" با حضورمهدی کفاش، نویسنده کتاب " وقت معلوم " و نقد خسرو قبادی و دکتر محمد منصور نژاد، سه شنبه 19 تیر ماه در تالار فرماندهان موزه انقلاب اسلامي و دفـــاع مقـــدس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامي و دفـــاع مقـــدس؛ دومین نشست ادبی از سلسله نشست های تخصصی  نقد كتاب با عنوان "سه شنبه های کتاب" به نقد و بررسی کتاب" وقت معلوم" مهدی کفاش می پردازد.
بنا بر این گزارش، این کتاب نامزد دریافت جایزه ادبی جلال آل احمد در سال 96 است که توسط خسرو قبادی و دکتر محمد منصور نژاد در بوته نقد قرار می گیرد .
این نشست ادبی سه شنبه 19 تیر ماه جاری، از ساعت 16 لغایت 18 در سالن فرماندهان موزه انقلاب اسلامي و دفـــاع مقـــدس واقع در ميدان ونك، بزرگراه شهيد حقاني، خيابان سرو، موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس برگزار و علاقه‌مندان برای حضور دراین جلسه می توانند با شماره تماس  88657020  هماهنگی لازم را به عمل آورند.


١١:٣٠ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٥٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است