شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > امضای تفاهم نامه میان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و موزه مليتاي لبنان
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهم نامه میان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و موزه مليتاي لبنان

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس: حزب الله لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت کشور های اسلامی است و موزه ملیتای لبنان حافظ بخش مهمی از این مجاهدت ها است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس،علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عصر روز دوشنبه در  آیین امضای تفاهم نامه همکاری بین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و موزه ملیتای لبنان که در موزه دفاع مقدس برگزارشد، گفت: حزب الله لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت کشور های اسلامی و موزه ملیتای لبنان بی گمان حافظ بخش مهمی از این مجاهدت ها است.
در این مراسم شیخ علی ظاهر از موزه ملیتای لبنان هم طی سخنانی ضمن تشکر از جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از جبهه مقاومت به خصوص از لبنان تاکید کرد:موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بی گمان یکی از بزرگترین و مدرن ترین موزه های آسیا است و ما از تعامل و همکاری با آن کاملا استقبال می‌کنیم.
بنا بر این گزارش، در پایان دو طرف در خصوص همکاری های مشترک در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، نمایشگاهی، گردشگری، تبادل اسناد و اطلاعات تفاهم نامه را امضا و مبادله کردند.
 
موزه مليتا در ارتفاعات اقليم التفاح در جنوب لبنان، تصويرگر تاريخ مقاومت در برابر رژيم صهيونيستي از زمان ابتداي اشغال بيروت در سال ۱۹۸۲ و آزادسازي لبنان در سال ۲۰۰۰ تا جنگ 33 روزه در سال ۲۰۰۶ است.


١٤:٣٦ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است