شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > راه نجات ملت مظلوم فلسطین در مبارزه و مقاومت است
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

راه نجات ملت مظلوم فلسطین در مبارزه و مقاومت است

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیان اینکه راه نجات فلسطین در مذاکره و سازش نیست، خاطرنشان کرد: راه نجات ملت مظلوم فلسطین در مبارزه و مقاومت است. تفکر سازش و مذاکره فلسطین با صهیونیست ها، تفکر نه غزه نه لبنان راهبرد رژیم صهیونیستی است

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گردهمایی فعالان حامی فلسطین (بازگشت به قدس شریف) که یکشنبه 13 خردادماه با حضور نمایندگان مقاومت اسلامی فلسطین و حسین اکبری رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات مجمع بیداری اسلامی در تالار خلیج فارس واقع در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی کشورمان اظهار داشت: پیروزی انقلاب کشورمان توانست نظام سلطه را به چالش اساسی بکشاند و روح جدیدی در کالبد مبارزه محور مقاومت علیه رژیم صهیونیستی دمید و روحیه و توان ملت فلسطین را در این خصوص ارتقا داد.

جعفری یکی از دلایل مهم مخالفت حضرت امام خمینی با رژیم منحوس پهلوی را حمایت این رژیم از صهیونیست‌ها عنوان کرد و افزود: موضوع دفاع از فلسطین و قدس شریف یکی از محوری‌ترین راهبردهای جمهوری اسلامی است، لذا اوج مخالفت‌های امام خمینی (ره) با رژیم پهلوی به دلیل حمایت‌های همه جانبه آنها از رژیم اشغالگر قدس بود؛ چراکه در زمان قبل از انقلاب کالاها و محصولات صهیونیستی بازار ما را قبضه کرده بود و تمام منابع آنها از سوی رژیم پهلوی تامین می‌شد و درواقع حامی تراز اول صهیونیست‌ها، ایران بود.

وی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و تحقق نهضت بزرگ امام خمینی ما شاهد رویکردی در جهت مبدل گشتن حمایت های ایران از رژیم صهیونیستی به مبارزه جدی و قاطعانه ایران پس از انقلاب با آنها بودیم.

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امام خمینی اولین مرجع و پیشوایی بود که علاوه بر حمایت تمام قد از مردم مظلوم فلسطین در زمانی که هیچ کشوری جرات نداشت از این کشور حمایت کند، اجازه داد که وجوهات شرعی و ذکات مردم ایران در جهت حمایت از ملت بی دفاع فلسطین صرف شود.

جعفری با اشاره به دوران هشت سال جنگ تحمیلی گفت: جنگ ما از این جهت آغاز و به طول انجامید که ما از آرمان های حضرت امام در جهت یاری رساندن به ملت های مظلوم کوتاهی نکردیم، آمریکایی ها برای اینکه رژیم پهلوی را از دست داده بودند و از طرف دیگر جمهوری اسلامی مانع بزرگ بر سر زیاده خواهی های آنان شده بود، به خشم آمد و صدام حسین را بر علیه ما تحریک کرد تا انقلاب اسلامی کشورمان را نابود کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی در تحقق تمام اهداف و عملی شدن توطئه هایشان علیه ما ناکام مانده اند، گفت: به لطف خدا امروز جمهوری اسلامی قدرتمندتر و موفق تر از گذشته در اداره کشور و در عرصه های بین المللی درخشیده است.

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با توجه به روحیه و رشادت های جبهه مقاومت گفت: امروز رژیم اشغالگر قدس ذلیل شده و قدرت خود را از دست داده و در مرزهای جغرافیایی خود محصور شده است.


٠٩:٥١ - پنج شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٤٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است