شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > تجلیل از عوامل اجرایی جشنواره فیلم رسام و رزمواره مدافعان حرم
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از عوامل اجرایی جشنواره فیلم رسام و رزمواره مدافعان حرم

مراسم تقدیر از عوامل اجرایی جشنواره بین المللی فیلم دفاع مقدس و مقاومت رسام و رزمواره مدافعان حرم چهارشنبه  9/3/97  با حضور سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

علی‌اصغر جعفری» مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این مراسم اظهار داشت: کار اولین جشنواره بین المللی فیلم رسام را از اردیبهشت و خرداد سال گذشته آغاز و در پایان سال آثار ارسالی را جمع آوری کردیم.

وی افزود: 2097 اثر به جشنواره رسام ارسال شد که از این تعداد 1458 اثر از 92 کشور جهان بود و مابقی آثار تولید شده در داخل بودند که همه این آثار مراحل داوری را گذراندند. در این جشنواره از کشورهایی چون ایتالیا، ایرلند، دانمارک، انگلیس، لهستان، اسلوونی، فرانسه، بوسنی، آمریکا، ترکیه، اردن، عراق، سوریه، مصر و هند اثر داشتیم که این موضوع باعث شگفتی بود.

جعفری خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌هایی که این جشنواره را از دیگر جشنواره‌های ما متمایز می‌کرد، ایجاد کارگاه‌های آموزشی در چندین استان بود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

وی همچنین گفت: رویداد دوم امسال برگزاری رزمواره مدافعان حرم بود که این برنامه به منظور قدرشناسی از عزیزان مدافع حرم که عزت و افتخار را برای ایران اسلامی رقم زده بودند، شکل گرفت. در این رزمواره در بخش‌های مختلفی چون مطبوعات و خبرگزاری‌ها، بخش شنیداری و دیداری، بخش موسیقی و سرود، بخش مجازی و حوزه مردمی فعالیت‌های خوبی انجام گرفت و از 2 هزار اثر ارسالی 180 اثر به عنوان آثار برتر انتخاب شدند.


٠٩:٣٣ - پنج شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٤٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است