شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > ضرورت عرضه هرچه بیشتر کتاب‌های دفاع مقدسی در نمایشگاه کتاب تهران
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

ضرورت عرضه هرچه بیشتر کتاب‌های دفاع مقدسی در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به همراه دکتر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس روزشنبه 22 اردیبهشت، با حضور در مصلای امام خمینی (ره) از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدسدر حاشیه بازدید  از نمایشگاه کتاب  با بیان اینکه طی سه سال گذشته 1500 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس توسط این بنیاد منتشر شده است بر لزوم عرضه هرچه بیشتر کتاب‌های دفاع مقدسی در نمایشگاه کتاب تهران تاکید کرد

 وی افزود  : نمایشگاه کتاب امسال نسبت به سال‌های گذشته به لحاظ کمی و کیفی تغییرات خوبی داشته اما در حوزه دفاع مقدس انتظار من بیشتر از آنچه که در این نمایشگاه دیدم، بود؛ چون حوزه دفاع مقدس بیشتر از این می‌تواند به لحاظ کمی و کیفی ظرفیت تولیدات ادبی داشته باشد.

 سردار کارگر از بخش‌های مختلف این نمایشگاه همچون غرفه‌های ناشران دفاع مقدسی، غرفه‌های ناشران عمومی و بخش کودک و نوجوان بازدید کرد و با ناشران به گفت‌وگو پرداخت.غرفه‌های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، انتشارات پیام آزادگان، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، روایت فتح، نشر ستاره‌ها، ستارگان درخشان، صریر، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سوره سبز و شهید کاظمی از جمله غرفه‌های دفاع مقدسی بودند که مورد بازدید او قرار گرفتند.

 


١٢:٠٠ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٤٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٥١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است