شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > حضور انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران که از مهرماه سال 93 فعالیت خود را آغازکرده است امسال نیز برای چهارمین  سال متوالی  در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.
چاپ21عنوان و مشارکت در چاپ 46 عنوان کتاب از جمله فعالیت‌های انتشارات موزه دفاع مقدس تهران است.
علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 20 از  غرفه انتشارات موزه دفاع مقدس تهران ، واقع در مصلی  امام خمینی (ره) ، شبستان ،  راهرو26 غرفه 26 دیدن کنند.
انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به دلیل طراحی  دکور با موضوع دفاع مقدس مورد توجه بازدید کننده گان نمایشگاه کتاب  قرار گرفته است،  همچنین انتشارات موزه در ایام حضور در نمایشگاه به صورت رایگان  عضو می پذیرد .
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  با دارا بودن بزرگترین کتابخانه تخصصی دفاع مقدس علاوه بر حضور در نمایشگاه کتاب، نسبت به شناسایی وخرید کتب مرتبط با  انقلاب اسلامی ودفاع مقدس اقدام می نماید .
31 دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از دوازدهم تا بیست ودوم اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلی تهران برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 


١٠:٠٣ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٤٢١    /    تعداد نمایش : ٣٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است