شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > حمایت از تولیدات و آثار فرهنگی، هنری فاخر داخلی بایستی درسبد حمایت از کالای ایرانی قرار گیرند
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت از تولیدات و آثار فرهنگی، هنری فاخر داخلی بایستی درسبد حمایت از کالای ایرانی قرار گیرند

دکتر علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه­ی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نشست صمیمی مدیران و کارکنان بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و مدیران و کارکنان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در آغاز سال جدید گفت: «از آنجایی که به فرموده رهبری، سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، باید به این نکته توجه داشت که منظور از کالای ایرانی، صرفاً کالای صنعتی نیست بلکه کالای فرهنگی و اندیشه ای نیز کالای ایرانی است بنابراین حمایت از تولیدات و آثار فاخر ایرانی بایستی در زمره کالای ایرانی مورد حمایت مسئولین قرار گیرد. در این راستا، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز به عنوان متولی بخش تولید محصولات فکری و فرهنگی با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سعی در ارائه بهترین کالا با بیشترین مخاطب دارد».

دکتر جعفری در ادامه افزود: «دفاع مقدس بیمه کننده انقلاب و دوران مشعشع عزت ایران اسلامی است و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با برنامه ریزی های دقیق و طرح های کارشناسی شده درصدد پرداختن حداکثری به مقولات مختلف دفاع مقدس از جمله ایجاد بخش ارائه نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بخش حماسه آفرینی رزمندگان و دلاور مردان استان تهران در دفاع مقدس، بخش مقاومت و بخش انقلاب اسلامی در موزه می باشد».


١٢:٤٠ - پنج شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٣٨٣    /    تعداد نمایش : ٥١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است