شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > حفاظت فیزیکی اولین سنگر ورود میهمانان به موزه است
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

حفاظت فیزیکی اولین سنگر ورود میهمانان به موزه است

 
نشست صمیمی دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با کارکنان حفاظت فیزیکی موزه برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر جعفری با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه گفت: از زحمات شما عزیزان که در سرما و گرما از مجموعه محافظت می کنید و چشمان بیدار موزه هستید سپاسگزارم.

وی گفت: نکته مهم در مباحث اعتقادی و دینی ما تقواست. این چنین نیست که کسی با جایگاه اداری بالاتر از دیگری برتر باشد زیرا که خداوند بندگان خاص خود را در بین مردم پنهان کرده است.

وی با اشاره به اینکه از شرایط سخت شغلی شما خبر دارم گفت: اعتقاد من این است که شما عزیزان با اعتقاد و ایمان و اخلاص روزی حلال برای خانواده خود می برید و بنده به نوبه خود قدردان زحمات شما هستم و به همکاری با شما افتخار می کنم.

مدیرعامل موزه ادامه داد: قریب 300 هزار انسان جان خود را فدا کرده اند تا این ملت روی پای خود بایستد و می بینیم که دشمن با بمباران تبلیغاتی خود در صدد تطهیر دوران طاغوت و دین ستیزی حاکمان پیشین بوده است.

وی افزود: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مکانی است برای انتقال معارف و ارزش ها به نسل جوان. بنابراین کسانی که وارد موزه می شوند باید در کمال احترام با آنها برخورد کنیم.

دکتر جعفری با اشاره به اهمیت حفاظت فیزیکی گفت: شما اولین خاکریز ورود افراد به موزه هستید که باید با مهر و محبت با مهمانان و بازدیدکنندگان برخورد کنید آنچنان که تا اکنون نیز همین گونه بوده است.

وی در پایان گفت: چه بسا با راهنمایی و خوش رویی شما یک بازدیدکننده آنچنان تاثیرگذار شود که برای شما و ما باقیات الصالحات باشد.

گفتنی است در ادامه جلسه سرهنگ حسنی مدیر حفاظت فیزیکی موزه از برگزاری این نشست صمیمی تشکر کرد و کارکنان به بیان دغدغه ها و نظرات خود پرداختند.

 

 


١٥:٤٩ - شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است