شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > ضرورت معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به شهروندان تهرانی
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

ضرورت معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به شهروندان تهرانی

نخستین جلسه شورای ستاد گردشگری شهرداری تهران به میزبانی موزه انقلاب اسلامی ودفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه، که با حضور مدیران گردشگری مناطق 22 گانه شهرداری برگزار شد، دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن قدردانی از قبول دعوت موزه و انتخاب موزه به عنوان محل برگزاری جلسه ستاد، اظهار داشت: ظرفیت خوبی برای تورهای گردشگری بویژه تورهای تهرانگردی فراهم شده است ومدیران گردشگری مناطق می توانند پرچمدار نهضت بازدید و حضور پررنگ شهروندان تهرانی از موزه باشند.

وی افزود: بدنبال ارتقای خدمات رفاهی و تفریحی در مجموعه هستیم و ضمن اعلام آمادگی همکاری با ستاد گردشگری شهرداری تهران، امیدواریم این ستاد بتواند از تمامی ظرفیت های مهیا شده در موزه جهت ارائه خدمت به شهروندان و آشنایی آنان با مفاهیم ارزشی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی استفاده نماید.

در ادامه مهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، با ابراز خرسندی از میزبانی موزه اظهار داشت: برای ادای دین به شهدا و استمداد از روح ملکوتی آنان برای پیشبرد امور و آشنایی با ظرفیت های گردشگری موزه تصمیم به برگزاری نخستین جلسه ستاد گردشگری شهرداری تهران در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نمودیم و تلاش خواهیم نمود زمینه آشنایی شهروندان تهرانی بخصوص کسانی که از نزدیک دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را لمس نکرده اند با این فضا فراهم نماییم.

شایان ذکر است اعضای ستاد گردشگری شهردای تهران از تالارهای موزه بازدید و در جریان فعالیت های این مجموعه قرار گرفتند.

 

 


١٤:٢٢ - شنبه ١٦ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است