شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > کارگروه گردشگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشکیل می شود
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگروه گردشگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشکیل می شود

در جلسه مشترک مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری تهران بر تشکیل کارگروه گردشگری متشکل از جامعه تورگردانان،انجمن صنفی راهنمایان گردشگری، جامعه هتلداران و اساتید حوزه گردشگری تاکید شد.

در این جلسه که با حضور دکتر علی اصغر جعفری  مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و محمد یزدانی رییس هیأت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری تهران و الهام خادم حسینی ، حمیده بنیادی ، رضا رحیمیان پور و مسعود سلمانزاده دیگر اعضای انجمن صنفی راهنمایان گردشگری تهران در محل موزه تشکیل شد ؛ پس از ارائه نقطه نظرات کارشناسی توسط اعضای انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مقرر شد دوره های آموزشی راهنمایان گردشگری در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تشکیل شود.

دکتر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن تاکید  بر قرار گرفتن نام موزه در لیست بازدید تورهای گردشگری داخلی و خارجی اظهار داشت: بایستی با تقویت جاذبه های موزه ،زمینه حضور بیشتر گردشگران خارجی و داخلی را فراهم نمود.

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: مهندسی تالارها به لحاظ زمان بازدید و تعریف سناریوهای مختلف محتوایی برای گروه های مختلف بازدید کننده می تواند باعث جذابیت و تمایل تور گردانان برای حضور در موزه  باشد.

دکتر جعفری در ادامه گفت: فضای مشجر و زیبای پیرامون تالارها ، آبنمایش دریاچه هورالعظیم،زیبایی بصری همراه با غنای محتوایی تالارها و امکانات بسیار خوب از قبیل سالن های همایش و جلسات و گالری ها نیازمند معرفی می باشد که در این راستا کارگروه رسانه با حضور صاحبنظران حوزه تبلیغات و رسانه ها تشکیل شده است.

شایان ذکر است : همزمان با جلسه مذکور جمعی از راهنمایان گردشگری از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

 

 

 

 


١٠:٢٣ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢١١    /    تعداد نمایش : ٣٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است