شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > استفاده از فناوری های روز دنیا در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس غافلگیر کننده بود
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر تولید و فنی شبکه شما:

استفاده از فناوری های روز دنیا در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس غافلگیر کننده بود

در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به لحاظ محتوایی کار قوی ای انجام شده است و استفاده از فناوری های روز دنیا در موزه غافلگیر کننده بود.

حامد فاتحی مدیر تولید و فنی شبکه شما و عضو کارگروه رسانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیان مطلب فوق افزود: سیر تاریخی موزه از پیش از انقلاب تا پایان دفاع مقدس با طراحی مهندسی شده بسیار عالی و ارزشمند برای مخاطبان صورت گرفته و قابل تقدیر است.

وی اظهار داشت: بهره برداری از این ظرفیت غنی با فضای وسیع و محتوای قوی بسیار مهم است و باید بتوانیم از ظرفیت رسانه ها برای معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به همه اقشار مردم بویژه شهروندان تهرانی استفاده کنیم.

فاتحی بیان داشت: آمار بازدید کننده موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نسبتاً خوب است اما می توان با بهره گیری از رسانه ها بویژه رسانه ملی حضور اقشار مختلف جامعه را در این مجموعه افزایش داد.

وی گفت: بهره گیری از لوکیشن های موزه و ایجاد استدیو های رادیو و تلویزیونی می تواند ظرفیت بازدید از موزه را افزایش دهد و با توجه به سوابق و تجربیات ارزشمند و ایجاد الگوهای موفق رسانه ای همچون قرارگاه های رسانه ای در دوره مسئولیتی جناب آقای دکتر جعفری در بسیج رسانه ملی، بی شک می توان افق روشنی را برای این مجموعه پیش بینی کرد . 

 

 


١٠:٢٦ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢١٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است