شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

 

پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین یادآور تدبیر و دوراندیشی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام (ره) است که با درایت حکیمانه خویش نهالی را غرس کرد که امروز به شجره طیبه و تنومندی تبدیل و سایه گستر جهان اسلام و جریان های آزادیخواه و استکبار ستیز شد.

امروز بسیج نماد کار جهادی و ضامن اقتدار و عظمت نظام اسلامی و پرچمدار مبارزه در جبهه های جنگ سخت و نرم است و این تفکر بسیجی است که توانسته است نظام اسلامی را از گردنه های سخت تاریخی در عرصه های سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی عبور دهد.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تبریک این روز به تمامی بسیجیان دریا دل، مخلص، غیرتمند، ولایتمدار و با بصیرت، تقارن آن را با اعلام برچیده شدن حکومت  تکفیری ـ صهیونیستی داعش و سالروز آغاز امامت منجی عالم بشریت و امید مستضعفین جهان به فال نیک گرفته، اعلام می دارد اقتدار، عزت و عظمت امروز جریان مقاومت، که برآمده از گفتمان انقلاب اسلامی است، مرهون رشادت ها، دلاوری ها و ایثارگری های بسیج مردمی در دوران هشت سال دفاع مقدس و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مبارزه با فتنه های آمریکایی ـ صهیونیستی علیه نظام مقدس اسلامی و جهان اسلام می باشد و توانسته است به عنوان الگویی موفق، کارآمدی خویش را در محو سلطه داعش در عراق و سوریه به اثبات برساند.

 

روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس 


١٠:٤٠ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٨٤    /    تعداد نمایش : ٢١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است