شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت پایان سیطره داعش
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مناسبت پایان سیطره داعش

 

خداوند منان را شاکریم که با عنایت پروردگار، رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا و مجاهدت های سربازان مکتب روح الله، عمر نظامی خونخواران داعش در عراق و سوریه به پایان رسید و فتنه دیگری از فتنه های غربی ـ عبری و عربی برای اسلام هراسی و سرکوب جریان مقاومت، محو شد.

در این لحظات و روزهای پر حلاوت پیروزی که با هفته بسیج تقارن یافته است جای تک تک شهدای مدافع حرم خالی است اما ملت ایران و تمامی آزادیخواهان جهان، یاد و نام این عزیزان را هرگز فراموش نخواهند کرد.

پیاده کردن الگوی موفق و کارآمد بسیج مردمی در سوریه و عراق، ورود پر قدرت و به موقع ایران، حزب الله و جریان مقاومت در عرصه های میدانی باعث شد طرح مشترک آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی منجر به شکست و نابودی شود اما معتقدیم این مثلث خبیث ودیگر اربابان داعش بیکار نخواهند نشست و همانگونه که مقام معظم رهبری تأکید فرمودند که « از کید دشمن غفلت نشود» آتش شعله افروزی و کینه توزی را در جهان اسلام خواهند دمید و بذر نفاق و کینه را دشمنان امت واحده اسلامی همچنان خواهند پاشید که هوشیاری و کار فرهنگی بصیرت افزا ضروری است.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن تبریک پایان سیطره شجره خبیثه داعش و قدردانی از رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا، مجاهدت های مدافعان حرم، حزب الله لبنان و جریان مقاومت و لشکرهای زینبیون، حیدریون و فاطمیون و گرامیداشت یاد و نام تمامی شهدای مدافع حرم، آمادگی خود را برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای جریان مقاومت در مبارزه با فتنه تکفیری –صهیونیستی داعش در بخشی از فضای موزه اعلام می دارد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس 


١٠:٣٢ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٨٣    /    تعداد نمایش : ١٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است