شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عصاره یک تاریخ پر افتخار است
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه الکوثر:

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عصاره یک تاریخ پر افتخار است

 

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عصاره یک تاریخ پر افتخار است که باید اقدام شایسته و بایسته ای نسبت به معرفی آن به نخبگان، مسئولین، اصحاب رسانه و تمامی اقشار جامعه صورت پذیرد.

دکترسیداحمد سادات مدیر شبکه الکوثر که به همراه مدیران گروه های مختلف این شبکه از سراسرنمای مقاومت و تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد با بیان مطلب فوق افزود: در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای آموزش غیر مستقیم و انتقال فرهنگ ارزشمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نسل های آینده و مردم دیگر کشور ها شاهد شیوه هایی بسیار گویا هستیم که با استفاده از فضا سازی ، فیلم و امکانات چند رسانه ای و فناوری های دیجیتال تاریخ را به زمان حال متصل می کند.

وی با مقایسه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با دیگر موزه های جنگ دنیا اظهار داشت : اقدامات صورت گرفته در این موزه قابل مقایسه با آنچه که در دیگر موزه های جنگ دنیا دیده ایم نیست و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار قوی تر است و می توان ساعت ها برای بازدید این مجموعه بی نظیر زمان گذاشت.

مدیر شبکه الکوثر تصریح کرد: استفاده از تصاویر پویانمایی می تواند به غنای بیشتر موزه کمک کرده تا بتواند با نوجوانان نیز ارتباط بیشتری برقرارکند.

پیش از این بازدید در جلسه مشترک بین مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدیر شبکه الکوثر بر لزوم تولید برنامه های مشترک در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید شد.

دکتر علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در ابتدای این جلسه گفت: باید جنایات ضد بشری رژیم بعث در دوران جنگ تحمیلی و مظلومیت مردم ایران برای جهانیان بیان شود.

وی افزود: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ظرفیت های خوبی برای استفاده اهالی رسانه دارد و انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جنبه فراملی داشته و تبیین حوزه مقاومت یکی از کارکرد های موزه است که می توان با همکاری رسانه ها به ویژه رسانه ملی در تبیین این حوزه گام های موثری برداشت.

 

 


١٣:٤٣ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٧٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است