شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > فعالیت بیشتر رسانه ای و حضور در فضای مجازی
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

در کارگروه رسانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید شد:

فعالیت بیشتر رسانه ای و حضور در فضای مجازی

 
در کارگروه رسانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر تعامل بیشتر موزه با رسانه ها و حضور گسترده تر در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت های موجود در مجموعه برای رسانه ای شدن بیشتر موزه  وآشنایی مردم با اندیشه های انقلاب اسلامی و ارزشهای دفاع مقدس تاکید شد .
اولین کارگروه رسانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  و جمعی از دست اندرکاران و صاحب نظران حوزه رسانه در محل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این جلسه با اشاره به ظرفیت های موجود و بکار گیری فناوری های روز دنیا در موزه گفت: ظرفیت های فراوانی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وجود دارد که می تواند تاثیر گذاری فراوانی بر نسل جوان داشته باشد.
وی افزود: وظیفه اصلی این کارگروه  یافتن شیوه ها و راهکارهایی است که زمینه آشنایی بیشتر مردم خصوصاً نسل جوان را با این مجموعه عظیم فراهم کند.
جعفری تصریح کرد : به رغم تلاش های گسترده ای که در ایجاد و راه اندازی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس صورت گرفته است موزه در میان مردم ناشناخته است و باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا مردم حضور گسترده تر و موثر تری در موزه داشته باشند. 
مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطر نشان کرد: امروز فضای مجازی سهم قابل توجهی از سبد رسانه ای جامعه را به خود اختصاص داد لذا  باید از این ظرفیت گسترده برای معرفی اندیشه های انقلاب اسلامی و ارزشهای دفاع مقدس استفاده کرد.
در ادامه طرح افزایش مخاطبین و بازدیدکنندگان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت و ادامه بررسی آن به جلسه بعدی موکول شد.
 
 
 
 
 


٠٩:٢٢ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است