شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > شرایط انعکاس رسانه ای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فراهم شده است
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه 5 سیما :

شرایط انعکاس رسانه ای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فراهم شده است

 

رسانه ملی به ویژه شبکه 5 سیما آمادگی دارد تا موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را برای تبدیل شدن به مجموعه ای برای تجمع فرهنگی یاری کند و موجب آشنایی بیشتر مردم با این مجموعه ارزشمند فرهنگی شود.

مجید زین العابدین مدیر شبکه 5 سیما  که به همراه مدیران گروه های مختلف این شبکه از تالارها و سراسر نمای مقاومت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد با بیان مطلب فوق بیان داشت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  به طور کامل یک تاریخ پنجاه و چند ساله را برای مخاطب به نمایش می گذارد و از نظر محتوا ، طراحی و تنوع ،کامل و بدون نقص است.

وی افزود: خوشبختانه با حضور آقای دکتر جعفری مدیر عامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که چهره نام آشنای حوزه رسانه است زمینه کار رسانه ای و انعکاس عمومی موزه فراهم شده است چرا که به نظر می رسد از این حیث موزه مغفول بوده و مردم کمتر از منظر رسانه ای با این مجموعه آشنا شده اند.

مدیر شبکه 5 سیما بیان داشت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان یک مجموعه فرهنگی تفریحی می تواند محلی برای تجمع و بازدید عموم مردم به ویژه نسل چهارم و پنجم انقلاب باشد تا به طور کامل با فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و اندیشه های انقلاب اسلامی آشنا شوند .

پیش از این بازدید در جلسه مشترک بین مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدیر شبکه 5 سیما  بر لزوم تولید برنامه های مشترک در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید شد.

علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این جلسه  اظهار داشت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ظرفیت های مناسبی برای بهره برداری سازمان صدا و سیما  دارد که با همکاری بیشتر با رسانه ملی ضمن معرفی موزه به مردم ، می توان برنامه های فاخر تولید کرد.

وی افزود: سازمان صدا و سیما نسبت به دیگر دستگاه های فرهنگی فعالیت بیشتری در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته است که امیدوارم در ادامه این روند بتوانیم در تولید آثار مشترک از ظرفیت های موجود در موزه نیز بهره ببریم.

جعفری تصریح کرد: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یک وظیفه فرا ملی در حوزه نفوذ معنوی انقلاب اسلامی دارد که باید به این امر توجه ویژه داشت تا از این ظرفیت ها که در موزه ایجاد شده است بهره برد و اندیشه انقلاب اسلامی و ارزشهای دفاع مقدس را به خوبی معرفی کرد.

وی با اشاره به حوزه گسترده صدا و سیما گفت: حضور رسانه ملی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تولید برنامه های مختلف در این مجموعه می تواند به تاثیر گذاری بیشتر موزه  بر آحاد جامعه در سراسر کشور منجر شود.

 

 

 

 

 


٠٩:٠١ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٤٢    /    تعداد نمایش : ٤٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است