شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > بازدید رئیس ستاد ارتش پاکستان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس ستاد ارتش پاکستان از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

ژنرال «قمر جاوید باجوا» رئیس ستاد ارتش پاکستان در راس هیئت عالی رتبه نظامی با حضور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از این مجموعه فرهنگی بازدید کرد.

ژنرال «قمر جاوید باجوا» در بدو ورود به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور در یادمان شهدای گمنام این مجموعه نسبت به ساحت مقدس شهدا ادای احترام کرد.

در این بازدید سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، سردار سرتیپ قاسم فروتن رئیس دفتر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر فهمیده جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس وی را همراهی کردند.

ژنرال «قمر جاوید باجوا» رئیس ستاد ارتش پاکستان در حاشیه بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیانگر اراده یک ملت با وجود محرومیت‌ها و کمبودها جهت دستیابی به پیروزی است.

وی در خصوص سطح کیفی این موزه اظهار داشت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یک کار بسیار شگفت‌انگیز برای به تصویر کشیدن جنگ و مبارزه در راستای رسیدن به پیروزی و هدف است.

رئیس ستاد ارتش پاکستان ادامه داد: دفاع مقدس به ما نشان می‌دهد که اگر اراده پیروزی را داشته باشیم با وجود محرومیت‌ها و کمبود امکانات و تجهیزات می‌توانیم پیروزی را بدست می آوریم.

ژنرال «قمر جاوید باجوا» افزود: من می‌خواهم به شهدای این جنگ که جان خود را دادند ادای احترام کنم و همچنین به اراده ملت ایران که از کشورشان دفاع کردند نیز احترام می‌گذارم.

 وی با ابراز تحسین و شگفتی از مجموعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: بنظر من ترسیم و تصویری گویاتر و بهتر آنچه که در این مجموعه مشاهده کردم نمی‌توانست در خصوص تاریخ دفاع مقدس و رشادت ها و جانفشانی ها رزمندگان ایرانی ارائه شود.

 

در پایان این بازدید لوح یادبود موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به ژنرال «قمر جاوید باجوا» رئیس ستاد ارتش پاکستان اهدا شد.

 

 


٠٩:٤٤ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٤٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است