شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > اعلام آمادگی همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با موزه ملیتا لبنان
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام آمادگی همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با موزه ملیتا لبنان

 

در دیدار جمعی از طراحان و مشاوران موزه ملیتا لبنان با مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر آمادگی همکاری متقابل دو موزه در حوزه فنی و محتوایی تاکید شد.

جمعی از طراحان و مشاوران موزه ملیتا لبنان پس از دیدار از تالارهای موزه و سراسر نمای مقاومت با دکتر جعفری مدیرعامل موزه دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار دکتر علی اصغر جعفری ضمن تقدیراز نقش بارز مجاهد و علمدار حزب الله لبنان ، سید حسن نصرالله و رزمندگان مومن و عاشورایی حزب الله ، اظهار داشت: موزه ملیتا لبنان و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از همدیگر جدا نیستند و هدف هر دو ترویج و اشاعه روح مقاومت و عزت است. جعفری افزود: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آمادگی دارد دستاوردهای عظیم مقاومت و حزب الله در مقابله با رژیم اشغالگر، تروریسم جهانی و خصوصاً گروهک دست پرورده آمریکا و ارتجاع منطقه " داعش" را برای بازدید علاقمندان داخلی و خارجی در موزه به نمایش بگذارد.

وی با بیان اینکه اخیراً و با موافقت مقام معظم رهبری موزه انقلاب اسلامی و باغ موزه دفاع مقدس در همدیگر ادغام شده است، اظهار داشت: به دنبال تقویت بخش انقلاب اسلامی در موزه هستیم.

در ابتدای این دیدار، هر کدام از طراحان و مشاوران موزه ملیتا با ابراز خرسندی از بازدید تالارهای موزه و سراسر نمای مقاومت و میزبانی شایسته موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن دعوت از مدیر عامل موزه برای بازدید از موزه ملیتا لبنان اظهار داشتند : موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بخوبی توانسته است رشادت ها و مظلومیت های مردم را به ویژه در دوران دفاع مقدس به نمایش بگذارد و ما خواهان انتقال این تجربیات به موزه ملیتا هستیم.  

 


٠٨:٥٢ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢١٠١    /    تعداد نمایش : ٤٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است