• image05
  • image02
  • image04
  • lib
  • #
  • #
  • #
اخبار > پیشنهاد امروز ، مطالعه کتاب ، " مسافر غربت: شهید مدافع حرم محمد آژند به روایت مادر و همسر"توسط : مهدی گودرزی به نگارش در آمده است.
صفحه اصلی > درباره موزه > امكانات موزه > کتابخانه تخصصی شهید سوداگر > اخبار کتابخانه تخصصی شهید سوداگر 


  چاپ        ارسال به دوست

تازه های کتابخانه تخصصی شهید سوداگر

پیشنهاد امروز ، مطالعه کتاب ، " مسافر غربت: شهید مدافع حرم محمد آژند به روایت مادر و همسر"توسط : مهدی گودرزی به نگارش در آمده است.

مجموعه یک بغل گل سرخ تلاشی است برای به تصویر کشیدن نقش مادران و همسران شهدای دفاع از حریم آل الله و جهان اسلام و نگاه تربیتی و اخلاقی به زندگی شخصی و اجتماعی شهدا از پنجره خانواده و کوششی برای شناخت سبک زندگی متعالی در عصر حاضر است تا گواهی برای اثبات همیشگی مردانی از جنس سلمان، عمار، میثم و ابوذر باشد.

 این جلد نیز به شهید مدافع حرم محمد آژند اختصاص دارد. روایت های این کتاب را نیز هم چون دیگر مجلدات از زبان مادر و همسر این شهید می خوانیم و در پایان کتاب عکس هایی از او را به نظاره می نشینیم.

 شهید محمد آژند متولد 1359 از شهدای مدافع حرم شهرستان شهریار، 22 دی ماه سال 94 در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) در منطقه خان طومان سوریه به دست تروریست های تکفیری به شهادت رسید.

در قسمتی از کتاب می خوانیم :

از ابتدای مطرح کردن بحث سوریه، مسئله را کامل برایم باز کرد تا فهم من نسبت به موضوع بسیط و جامع باشد و با کمال میل و صمیم قلب رضایت دهم. او اعتقاد داشت اگر ما رضایت قلبی ندهیم، هرگز به فیض شهادت نائل نمی شود.بعد هم توضیح داد که وصیت نامه اش را به چه کسی می دهد و... حتی از من می خواست برای شهادتش دعا کنم.

این کتاب هم اکنون در کتابخانه تخصصی شهید سوداگر موجود می باشد.


١٤:٣١ - شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٨٢    /    تعداد نمایش : ١٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: