شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
بازگشت تاكتيكي منافقين به ايران
صفحه اصلی > تاريخ دفاع مقدس > مقالات و تحلیل ها > بازگشت تاكتيكي منافقين به ايران 

 

 

  پس از درگيري به وجود آمده ميان نيروهاي نظامي عراق و ساكنان اشرف كه در پي تصميم دولت و خواست مردم اين كشور در اخراج منافقين از خاك عراق وجود آمد، نخست وزير عراق تا پايان سال ميلادي براي اعضاي اين فرقه براي خروج از اين كشور ضرب الاجل تعيين كرد.هرچند پس از اين اتفاقات جست و خيز منافقين براي هوچي گري و مظلوم نمايي آغاز شد و تاثيرات آن بر روي برخي از سازمان هاي به اصطلاح حقوق بشري وتعدادي از دولت هاي غربي نيز كه در ظاهر داعيه مبارزه با تروريست را دارند دور از انتظار نبود، اما در حال حاضر چيزي كه براي همگان مسجل شده اين است كه، منافقين بايد خاك عراق را ترك كنند و هيچ راه فراري از اين اتفاق خجسته وجود ندارد.

 

 

در اين بين متاسفانه زمزمه هايي مبني بر ورود منافقين به ايران به گوش مي رسد و هر كجا نيز كه از اين راه كار سخن گفته مي شود، به عفو جمهوري اسلامي ايران براي اعضاي اين گروهك تروريست استناد مي شود. البته شكي نيست كه رأفت اسلامي هميشه جزء لاينفك سياست جمهوري اسلامي در قبال مخالفان و معاندان نظام بوده و هست كه موارد آن را در تاريخ انقلاب اسلامي به وفور مي توان پيدا كرد اما نكات بسياري در مورد منافقين و بازگشتشان به اين شكل و شمايل وجود دارد كه اشاره به آنها به خوبي روشن مي سازد كه ورود اعضاي اين گروهك تروريست به ايران بدين شكل، ناقض امنيت و منافع ملي محسوب مي شود.

 

 

تا بحال موارد بسياري از اعضاي اين گروهك تروريستي كه از پادگان اشرف جدا شده و موفق به فرار شده اند، وارد ايران شده اند و برخلاف تبليغات انجام شده بر عليه ايران توسط منافقين مبني بر اينكه، دولت ايران با اينگونه افراد بازگشتي به وحشيانه ترين شكل برخود مي كند، بلافاصله پس از ورود به ايران با شگفتي تمام شاهد حمايت همه جانبه جمهوري اسلامي و بر خورداري از عفو بي چون چرا بوده اند و موارد بسياري از اين افراد وجود دارند كه يا در حال حاضر مشغول زندگي در ايران هستند يا در كشور هاي اروپاي ساكن بوده و به آساني به ايران رفت و آمد مي كنند.

 

 

اما تفاوت آشكار اين جداشدگان منافقين با ساكنان كنوني اشرف در اين است كه، جدا شدگان به اختيار خود از اين پادگان فرار كرده اند و ضمن اين كه به اين نتيجه رسيده اند كه منافقين يك گروهك جنايتكار و تروريست است از آنها برائت جسته و حداقل در ظاهر و رفتار خود پشيماني از عضويت در اين گروهك را عنوان مي كنند و در بسياري از موارد مشغول به افشاگري در مورد اين گروهك تروريست مي باشند.

 

 

اما ساكنان كنوني اشرف كه در شرف اخراج قرار دارند، نه تنها به اختيار خود از اين گروهك جدا نمي شوند بلكه تا آخرين لحظات بر پايه افكار معاند و جنايتكارانه خود استوارند و هنوز از مواضع ترور و نفاق خود دست نكشيده اند، هرچند كه با سابقه نفاقي كه از اين فرقه سراغ داريم به راحتي مي توان پيش بيني كرد كه بلافاصله پس از ورود به ايران رنگ عوض كرده و به ابراز پشيماني از عملكرد گذشته خود پرداخته تا در سايه اين پوشش راحت تر بتوانند به فعاليت بپردازند.

 

 

گذشته از اينها، اعضاي منافقين فقط يك گروهك تروريستي صرف با اهداف معاندت با نظام جمهوري اسلامي ايران نيستند، بلكه اينان يك سري تروريست دوره ديده و با سابقه فعاليت تشكيلاتي و ۳۰ سال آموزش و القاعات ذهني مي باشند كه در صورت ورود به ايران، احتمال پيگيري فعاليت هاي تشكيلاتي و عضو گيري آنها بسيار محتمل است.

 

 

با فرض اين موضوع كه منافقين قرار است بعد از اخراج از عراق وارد ايران شوند و با توجه به اين مطلب كه حدود ۷۰۰ يا ۸۰۰ تن از آنها داراي تابعيت دو گانه بوده كه پس از اخراج از عراق امكان زندگي در اروپا را دارا مي باشند، و عده اي از آنها نيز به كشور هاي مختلف پناهنده مي شوند، در بهترين شرايط پيش بيني مي شود كه مابقي اعضاي منافقين كه غالباً از افراد كم سواد و سطح پايين نيز هستند و امكان حضور در هيچ كشوري را به عنوان پناهنده بدست نياورده اند در خوشبينانه ترين حالت در تعداد حداقل ۱۵۰۰ نفر، تقاضاي زندگي در ايران را داشته باشند و البته اين فرصتي طلايي براي سركردگان اين گروهك مي باشد كه در حجمي گسترده اقدام به وارد سازي نيرو به ايران نمايد.

 

 

همانطور كه قبلاً نيز گفته شد، مي شود به راحتي تصور كرد كه حضور اين تعداد منافق آموزش ديده و با مشي تروريستي كه اتفاقاً سابقه فعاليت تشكيلاتي نيز دارند در ايران چقدر دردسر ساز و خطرناك مي باشد.

 

 

و بايد از آناني كه خواسته يا ناخواسته به همچين پيشنهاداتي اشاره ميكنن پرسيد كه جمهوري اسلامي ايران چقدر ديگر بايد براي اين گروهك تروريست و جنايتكار فرقه اي هزينه پرداخت كند، آيا ۱۲۰۰۰ شهيد ترور بوجود آمده توسط اين گروهك در ايران كافي نيست و ما بايد به دست خودمان منافقين را در ادامه جنايت بر عليه مردم مسلمان ايران ياري كنيم؟ يا اينكه اين وظيفه غربي هاست كه ميزبان گروهكي تروريستي باشند كه تاكنون به حمايت از آنها پرداخته اند و در حال حاضر نيز نسبت به آينده اعضاي اين فرقه هشدار مي دهند.
  
 

 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است